aq_block_1

REFERANSLARIMIZ

'Brezilya Kültür Merkezi nedir?' sorusunun en doğru yanıtını size referanslarımız aracılığıyla verebileceğimizi düşünüyoruz. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları ile gerçekleştirdiğimiz eğitim ve danışmanlık çalışmalarımız sonucunda oluşan ve bizi tanımlayan referanslarımızı bu sayfamızda görebilirsiniz.

Brezilya Kültür Merkezi, 2013 senesinden beri Türkiye'de yerleşik bir çok kurum ve kuruluşa çeşitli konularda eğitim hizmeti vermektedir. Brezilya ve Portekiz ile ticari anlaşmaları olan firmaların çalışanlarına yönelik düzenlediğimiz Brezilya ya da Portekiz Portekizcesi kursu da bu hizmetlerimizden sadece biridir. 

Referanslarımız arasında yer alan Brezilya Konsolosluğu, aynı zamanda çalışmalarımızda bizleri destekleyerek, bizlere Türkiye'deki Brezilya Konsolosluğu tarafından onaylanmış ilk ve tek resmi kültür merkezi olma özelliğini kazandırmıştır.

Mercedes Benz, Eczacıbaşı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu DEİK, Koç Üniversitesi,TGI, Guaraná Antarctica, Pilão ve Kidzania gibi uluslararası bilinirliğe sahip firmalar, sizlere sunabileceğimiz hizmetlerdeki kalite anlayışımızı ve güvenilirliğimizi kanıtlayabilecek referanslarımız arasında yer almaktadır.

 

embassy of brazil
eczacıbaşı
mercedesbenz
"deik
koç universitesi
"guarana"
kdzania
pilao
"teleperformans"
"acunmedya"
"iesn"
"dhl"
"uib"
Brezilya Kultur - Papagan