Brezilya Kültür - Portekizce Kursu

Şimdi kayıt olun !

Brezilya'lı öğretmenlerle 1'e 1 özel konuşma dersi fırsatını yakalayın.

Brezilya Kültür - Panaromik

Şimdi kayıt olun !

Brezilya'lı öğretmenlerle 1'e 1 özel konuşma dersi fırsatını yakalayın.

PORTEKİZCE KURSU

Brezilya Kültür Merkezi bünyesinde düzenlenen Portekizce Kursu ile, Brezilyalı ve Portekizli geniş eğitmen kadromuzla farklı bölgelerin aksanlarını ve kültürlerini keşfetme fırsatını öğrencilerimize sunuyoruz. Dil eğitimi için merkezimizi seçen öğrencilerimiz, Portekizce kursu için gerekli olan kitap, gazete, müzik ve film arşivinden yararlanma imkânına da sahiptir.

Portekizce kursu ders programımız, Avrupa dilleri ortak çerçeve programına göre hazırlanarak Brezilya Portekizcesi ve Portekiz Portekizcesi olarak iki ayrı gruba ayrılmıştır.
Grup derslerine katılamayan ve özel ders almak isteyen öğrencilerimiz veya şirketler için özel Portekizce kursları da düzenlemekteyiz.

Temel
Portekizce

Temel Portekizce dersleri, portekizce öğrenmeye başlangıç aşamasında giriş ve temel düzeyde anlama okuma ve yazma yetisi sağlamayı amaçlar.

Orta Seviye Portekizce

Portekizceyi basit olarak kavramış ve dil kullanımını ilerletmek isteyenler için orta seviye portekizce dersleri önerilmektedir.

İleri Seviye
Portekizce

İleri seviye portekizce dersleri ile Portekizce'nin hiç bir sorunla karşılaşmadan ustalık seviyesinde kullanılabilmesi amaçlanır.

Brezilya Kultur - Papagan