aq_block_1

YASAL BİLGİ

YASAL BİLGİ DETAYLARI

Sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca BREZİLYA KÜLTÜR MERKEZİ’ne ait olup, var olan ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların BREZİLYA KÜLTÜR MERKEZİ’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan amaçları için malzemeleri kullanabilirler, Sitenin sayfalarının çıktısını alabilirler.

Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. BREZİLYA KÜLTÜR MERKEZİ; web sitesinde yer alan her türlü fiyat, bilgi, resim, standart, açıklama ve haberler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlı olduğunu ve web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi bir garanti ve/veya taahhüt oluşturmadığını ve hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilemeyeceğini beyan eder. Bu sebeple site ziyaretçilerinin; bu siteden elde edilen bilgi ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri önerilmektedir .

Site ziyaretçisinin BREZİLYA KÜLTÜR MERKEZİ web sitesine girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, BREZİLYA KÜLTÜR MERKEZİ gerek bu yasal bilgi açıklamaları ve uyarılarında yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. İş bu değişiklikleri takip yükümlülüğü site kullanıcısına aittir.

Brezilya Kultur - Papagan